Krzysiek Borek23.05.2016
Poznaliśmy ostateczny wygląd iPhone`a 7?

Zapomnijcie o wszystkich dotychczasowych przeciekach, przedstawiających rzekomy wygląd nadchodzącego iPhone’a 7.

Udostępnione niedawno zdjęcia pokazują, jak powinna wyglądać tegoroczna edycja słuchawki Apple. Fotografie przedstawiające obudowę siódemki pojawiły się na portalu społecznościowym Weibo, więc możemy zobaczyć, jak będzie wyglądał tył.

iPhone-7-Leak-vs-iPhone-7-Render-768x717

Bryła nie uległa większym zmianom, ale widać, że aparat nadal będzie wystawał poza obręb obudowy. Najważniejsze, że pozycja linii antenowych ulegnie zmianie i będą się teraz znajdować w skrajnych punktach górnej i dolnej części tylnego panelu. Jest to dowód na to, że udostępnione 2,5 miesiąca temu szkice produkcyjne są prawdziwe, więc trzeba wziąć to na poważnie.

nappe-iPhone-7-01

Kolejne fotografie nie są już tak rzetelne i mogą być dziełem grafika, ale wydaje mi się, że i one będą mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Źródło: weibo.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
 • Bart

  mi ta soczewka wyglada na wypukla – to by byla swojego rodzaju nowosc na rynku smartphone.

  I byle ta wypukla kamera niosla za soba swoje zalety (np. x2 zoom optyczny czy OIS) – bo jak tego nie bedzie a wystajace oczko kamety to….. niech sobie taka PRZEDPOTOPOWA technologie w D wsadza

 • Danax

  Nie zachwyca.

 • Qwert

  Odszedł mentor człowiek który miał wizję teraz już tylko koniec w tunelu widać żal komentować oraz podejmować dyskusje na temat nowych jaboli

  • elliott

   Kocham takie komentarze. Tylko co byś powiedział jak by Jobs zrobił takiego samego iPhone? Że jest cudny i widać rękę mentora, wizjonera? A stwierdzenie że widać tylko koniec w tunelu najwyższych lotów:))

   • Qwert

    Ja wole kobiety kochać ale co tam…. ja już nie jestem zaślepiony produktem z jabłkiem mam tylko na myśli to , że jednak dawno temu za górami za lasami IP wyznaczył kierunek od ” prawdziwych ” nowości sprzętowych po ” estetykę” a teraz jest gdzieś daleko za lasami za górami…. trochę mi żal patrzeć , łezka się kręci jak patrzę na swoją Nokię 6310i w szufladzie która oczywiście działa, tyle zamykam temat i serdecznie pozdrawiam

    • elliott

     Nie chodzi o to czy się jest zaślepionym czy nie. Od ponad 2 tygodni używam s7 a 6s leży w szufladzie. Każda rzecz może się podobać i nie podobać, nie da się zrobić smartfona który będzie się podobał wszystkim. iPhone od pierwszego modelu zawsze wzbudzał skrajne emocje. Zawsze był mocno krytykowany za wygląd, za parametry, za brak pewnych funkcji. Powoli dorastał. Dziś nowości które wprowadzają często nie wydają się nam nowinką technologiczną. Ale są i to często sporą. Ale wymagania klientów często przerastają możliwości techniczne.

 • Re

  Kuk same babole strzela.