Krzysiek Borek04.03.2016
Poznaliśmy wygląd HTC 10

Wszyscy myśleli, że kolejnym flagowcem HTC będzie model M10, choć jego prawdziwa nazwa ma brzmieć HTC 10. Oprócz tego, dwóch speców od przecieków pokazało rzeczywisty wygląd najnowszego, sztandarowego modelu.

Nie wiem, kto był pierwszy, ale najświeższe (chyba) rendery udostępnił @evleaks, które pokazują sprzęt z każdej, możliwej strony.

gsmarena_001

Zastanawiacie się, jak sprzęt będzie wyglądał naprawdę? Nic prostszego, @OnLeaks dotarł do zdjęć sprzętu, prawdopodobnie prototypu lub gotowego modelu, który niedługo powinien zostać oficjalnie zaprezentowany.

Screenshot 2016-03-04 at 17.44.53

Razem ze zdjęciami pojawiła się specyfikacja, mówiąca o zastosowaniu Snapdragona 820, 4GB pamięci operacyjnej, wyświetlacza QHD o przekątnej 5,15”, 12MPix aparatu głównego i portu USB — C. To nic nadzwyczajnego, większość tegorocznych flagowców powinna być z tego znana, jednakże 12MPix jednostka główna to prawdopodobnie aparat z technologią Ultrapixel, więc jakość zdjęć powinna być porównywalna z Galaxy S7/S7 Edge. Ciekaw jestem, jak w porównaniu zdjęciowym wypadną obydwa modele, choć na to potrzeba czasu.

Screenshot 2016-03-04 at 17.44.34 Screenshot 2016-03-04 at 17.44.42

HTC wcześniej zaczęło promocję urządzenia za pomocą zdjęcia prasowego i materiału wideo, choć obecnie nie wiemy, kiedy nastąpi prezentacja HTC 10. Biorąc pod uwagę obecność renderów prasowych i prawdziwych zdjęć to jedynie kwestia czasu.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • Rewi

  Wyglada jakby iP 5s miał dziecko z iP 6 xd

  • Bart

   NIE – wyglada jak Xiaomi Mi5, czy Meizo MX6 i WIELE innych wydanych

   Widze iz W KONCU powraca sie moda na przycisk HomeButton

 • Qqqqq

  Wszystkie tel wyglądają tak samo teraz. Kiedyś producenci bawili się projektem. Motorola V, 3310, Sony J5, Siemens i wiele innych a teraz pustaki z ekranami bryła ciagle ta sama tylko materiały inny. No Samsung się wybił wersja Edge. Chciałbym by Ip7 rzucił mnie na kolana wyglądem i rozważaniami.