Krzysiek Borek22.08.2014
Poznaliśmy wygląd i datę debiutu Moto X+1?

Ostatnimi czasy informowaliśmy Was o przejściu Evana Blassa na emeryturę. Ów człowiek był odpowiedzialny za wiele przecieków, związanych z urządzeniami z rynku mobilnego.

Blass postanowił się z Nami pożegnać w najlepszy możliwy sposób. Udostępnił zdjęcia prasowe Motoroli Moto X+1. Dzięki nim możemy rzucić okiem na nowego flagowca Motoroli. Przede wszystkim górny głośnik jest znacznie szerszy od tego na dole, wygląda na to, że Moto X+1 będzie mieć z przodu głośniki stereo, idąc tropem paru konkurentów na rynku (Sony, HTC).

mot

Kolejną ciekawostką jest aparat główny, a dokładniej miejsce, w którym się znajduje. Zazwyczaj obok aparatu znajduje się dioda doświetlająca, ale tutaj mamy doczynienia z pierścieniem okalającym aparat. Jedno ze źródeł mówi, że po bokach pierścienia znajdują się małe diody doświetlające aparat. Zmianie uległo także miejsce przycisku regulacji głośności, teraz jest on na dole urządzenia, a nie na górze.

Z tyłu znajdziemy też logo Motoroli, więc to na pewno ich produkt, a nie wykonany we współpracy z Lenovo, które wykupiło Motorolę od Google, może się też lepiej przyjrzeć drewnianym pleckom urządzenia.

Sytuacja z oprogramowaniem jest wszystkim znana tutaj nie potrzeba żadnych plotek i innych raportów, będzie to pozbawiona nakładek systemowych wersja Androida KitKat. Nowością będzie program Verizon Messages, więc możliwe, że pojawi się nieco bloatware’u w urządzeniu Motoroli, na szczęście będzie można usunąć aplikację.

Motorola zaprezentuje X+1 wraz z innymi, nowymi urządzeniami podczas konferencji, która odbędzie się 4 września, bieżącego roku. 17 września to data, jaka widnieje na zdjęciach prasowych, wtedy X+1 miałyby pojawić się w ofercie sieci Verizon, choć ta data może ulec zmianie.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek