Krzysiek Borek22.06.2015
Prawdopodobny wygląd Xiaomi Mi Band 2

W ubiegłym tygodniu Xiaomi pochwaliło się sprzedażą 6 mln egzemplarzy pierwszej edycji Mi Band. Opaska nastawiona na monitorowanie aktywności fizycznej kosztuje jedynie 12$, co bez wątpienia jest jej główną zaletą. Jednakże obecny model nie posiada wyświetlacza, co zmieni się w niedalekiej przyszłości.

Przez brak wyświetlacza użytkownicy skazani są na odczyt danych ze smartfona, z którym używają Mi Banda. Wczoraj rano na Weibo pojawił się render Mi Band 2 – ej generacji. Wygląd specjalnie się nie zmienił, ale da się zauważyć wyświetlacz na opasce.

Jeżeli wyposażenie jej w wyświetlacz okaże się prawdą, wreszcie nie będziemy musieli wyciągać smartfona z kieszeni. Prawdopodobnie jego obecność podniesie cenę, a wraz z nią powinniśmy również ujrzeć NFC, co pozwoli na szybsze sparowanie opaski ze smartfonem.

Zrzut ekranu 2015-06-22 o 09.49.33

Biorąc pod uwagę premierę obecnej generacji, która odbyła się rok temu w lipcu, to najlepszy moment na prezentację kolejnej. Render pokazuje, że premiera może odbyć się w tym samym momencie lub nieco wcześniej.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek