Michał06.06.2015
Premiera iPhone 6s rzekomo w piątek 25 września 2015

W dniu wczorajszym w sieci pojawiła się bardzo ciekawa informacja z której wynika, że premiera nowego iPhone’a 6s będzie miała miejsce 25 września.

Informacja taka pojawiła się  we wiadomości e-mail, która została wysłana przez Vodafone w Wielkiej Brytanii do swoich pracowników. W e-mailu znalazła się informacja, że w tym roku premiera iPhone 6s będzie miała miejsce 25 września 2015 roku, a tydzień wcześniej, czyli 18 września ruszy przedsprzedaż nowego iPhone’a.

Myślę, że informacja ta może być prawdziwa ponieważ piątek 25 września 2015 roku moim zdaniem były idealnym dniem światowej premiery nowego dziecka Apple. Dlaczego?

Po pierwsze dlatego, że jest to piątek, a jak wiemy wszystkie premiery iPhone odbywają się właśnie tego dnia. Po drugie w ubiegłych latach sprawa ta wyglądała bardzo podobnie. W roku 2012 premiera iPhone 5 miała miejsce 21 września, rok później, czyli w 2013 roku był to 20 wrzesień (piątek), a w ubiegłym roku był to 19 wrzesień (również piątek). Jak widać wszystkie te daty są do siebie bardzo zbliżone.

A co Wy o tym myślicie?

Źródło: redmondpie.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz