Michał21.02.2016
Prezentacja Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 edge – gdzie i jak oglądać?

Już dziś o godzinie 19 rozpocznie się konferencja Samsunga, na której zostanie zaprezentowany między innymi Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 edge. Gdzie można obejrzeć transmisję live?

Na pewno wielu z Was będzie chciało obejrzeć transmisję live, więc poniżej umieszczamy link, pod którym już dziś wieczorem, a dokładnie od godziny 19 będzie można oglądać prezentację nowych produktów Samsunga.

Nowością jest możliwość oglądania prezentacji za pomocą specjalnych okularów 3D. Kilka dni temu Samsung udostępnił specjalną aplikację, za pomocą której możliwe jest oglądanie prezentacji w 3D 360 stopni. Link do aplikacji dla iPhone i iPod umieszczamy poniżej.

Unpacked 360 View
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
  • The Chronicler

    trochę się pośpieszyłem i dziś zamówiłem swojego iphone 6s plus mam nadzieje że konkurencja nie wystrzeli z niczym porządnym, lg g5 został już zaprezentowany i średnio nie rozumiem faktu dlaczego nie posiada tego 3d touch czy jak to zwał w iphone czy ta technologia jest opatentowana czy lg tak sobie zrezygnowało z tego ?

  • Waldemar Sinicki

    Obejrzałem prezentację. Telefon będzie robił ładne zdjęcia. Podoba mi się funkcja „Always on display – Ekran Galaxy S7 może bez
    przerwy pokazywać użytkownikowi najważniejsze informacje, takie jak
    czas czy powiadomienia”. Coś takiego przydałoby się w iPhonie. Może stworzą jakiś tweak na jailbreka.