Michał09.03.2014
ProCam 2 za darmo w App Store

Aparat fotograficzny w iPhone jest najlepszym aparatem w swojej klasie. Nokia wpycha do swojego telefonu dziesiątki megapikseli, niestety zapomina jak ważne jest oprogramowanie, w skutek czego zdjęcia może i mają gigantyczną rozdzielczość, ale kolory czy balans bieli często pozostawiają wiele do życzenia.

Nie ma chyba osoby, która by nie używała aparatu w iPhone. Oryginalne oprogramowanie jest świetne, ale jednak przystosowane do jak najprostszej obsługi – włączamy, robimy fotkę i gotowe. Jeżeli wymagacie czegoś bardziej złożonego, polecam sprawdzić program ProCam 2.

Ap1

Znajdziemy w nim na prawdę bardzo dużo możliwości, od prostego ustawienia jakości zdjęcia, przez filtry, balans bieli, blokowanie ostrości czy jasności w danym punkcie i wiele innych – sprawdźcie koniecznie całą listę na stronie programu.

ProCam 5
Cena: 23,99 zł
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Jakub Mocarski

  Kurczę, uwielbiam Wasz portal i z wieloma rzeczami pisanymi na nim sie zgadzam, ale jak widzę takie kwiatki, że iPhone jest telefonem z najlepszym aparatem, to mam ochotę walnąć głowa w ścianę. Owszem, można powiedzieć, że 120kl/s jest fajnym bajerem, a pełno apek i duży zakres ISO sie przydają, ale szczerze mówiąc prócz tych ficzerow plastyką nie zachwyca. Na wyłączonych filtrach kolory sa wyblakłe (za odniesienie robił Soniak HX50, który moim zdaniem jest bardzo neutralny), a przy dziennym świetle przy zdjęciach z bliskiej odległości czarny robi sie szary.

  Natomiast wracając do Nokii, to raz, ze L920 bije 5S na głowę, a dwa, ze L1020 przebija większość kompaktów, w tym ajfona o lata świetlne. Dużo lepszy pomiar światła, wieksza

 • Jakub Mocarski

  No nie ładnie tak usuwać komentarze. :)

  Kto by nie pisał, Nokia z L1020 i tak królem fotografii w przenośnych urządzeniach komórkowych będzie. Niestety.

  • Jaki komentarz został usunięty? Nic nie robiliśmy – czasem pojawiają sie z lekkim opóźnieniem :-)

   • Jakub Mocarski

    No cieżko, żeby dwa pod rząd sie nie pojawiły heh

    • Komentarze z linkami są moderowane – stąd się nie pokazał automatycznie – już zaakceptowałem :-)

     • Jakub Mocarski

      Ok, dzięki. :)