Michał23.12.2014
Produkcja 12” MacBooka Air Retina rozpocznie się na początku roku 2015?

Na początku tego roku w sieci pojawiły się pierwsze sygnały i plotki na temat tego, że Apple pracuje nad 12-calowym MacBookiem Air z ekranem Retina.

Najnowsze plotki jakie pojawiły się w dniu wczorajszym na stronie macrumors.com mówią o tym, że produkcja 12-calowego MacBooka Air ma rozpocząć się już na początku przyszłego roku.

Following a pilot production at the end of 2014, Apple’s new 12-inch MacBook Air is expected to enter mass production in the first quarter of 2015, according to sources from the upstream supply chain. And with the Apple Watch also beginning production at about the same time, Apple’s supply chain players have started accelerating their supplies of related components.

Nowy laptop od Apple ma być wyposażony w 12-calowy ekran z wyświetlaczem Retina, a także zupełnie nowy touchpad, który pozbawiony będzie tradycyjnego przycisku. 12-calowy MacBook Air nie będzie posiadać również wentylatora.

Kolejną zmianą jaka pojawi się w MacBook Air z ekranem Retina będzie jego kolor. Laptop miałby pojawić się w trzech kolorach: złotym, srebrnym i szarym, czyli dokładnie samo jak iPhone, czy iPad.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
  • Łukasz

    Szkoda że białego nie będzie.. ale i tak czekam z niecierpliwością.