Krzysiek Borek08.08.2015
Produkcja iPhone’a 6S opóźniona o prawie 2 tygodnie

Linie montażowe przewidzianie do produkcji najnowszego iPhone‚a mają opóźnienia, które wynoszą od tygodnia do dwóch. Produkcją na pełną skalę ruszy jeszcze w tym miesiącu przed wprowadzeniem obydwu wariantów iPhone‚a 6S do sprzedaży.

Apple postanowiło, że zaniecha produkcji obecnie sprzedawanych modeli 6 i 6 Plus, aby jak najwięcej sił przerobowych skupiło się na sprzęcie, który zadebiutuje w przyszłym miesiącu. Informacja ta pojawiła się w ostatnim raporcie Minga Chi Kuo, analityka KGI Securities.

Kuo wierzy, że większość iPhone‚ów 6S wyprodukuje Foxconn (60%), a resztę Pegatron. Sytuacja z modelem Plus wygląda tak, że jego produkcją zajmie się tylko i wyłącznie Foxconn. Obecnie nie wiemy zbyt wiele na temat nadchodzących smartfonów sadowników. Pewniakami są procesor Apple A9 i wyświetlacz z technologią Force Touch. Niektórzy twierdzą, że tym razem konsumenci otrzymają 2GB pamięci operacyjnej, a nie 1.

touch

Ostatnio pojawiły się również niektóre części smartfona, obrazują one pozostanie Apple przy tym samym wzornictwie, a wszystkie zmiany zajdą we wnętrzu. Jednakże Apple nieco pogrubi sprzęt, aby zaimplementować wyświetlacze z Force Touch.

Źródło: appleinsider.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek