Krzysiek Borek26.07.2014
Produkcja kolejnych produktów Apple rozpocznie się we wrześniu

Według plotek jedynym urządzeniem zaprezentowanym we wrześniu będzie jeden wariant iPhone`a 6. Reszta produktów Apple, czyli kolejna generacja iPada Air i mini trafią do produkcji we wrześniu, to samo dotyczy drugiego wariantu iPhone`a 6.

Miesiąc po prezentacji, iPhone 6 pojawi się na półkach sklepowych. Reszta wspomnianych urządzeń mobilnych powinna trafić do produkcji we wrześniu. Z raportu nie wynika jasno skąd wzięły się opóźnienia, choć z plotek przynajmniej związanych z phabletem Apple, problemem ma być produkcja cienkich części, z których zostanie wykonany.

Jeżeli Apple pójdzie tą drogą, zmieni się nieco baza użytkowników urządzeń Apple, z powodu wydania dwóch wariantów iPhone`a 6. Jeżeli chodzi o iOS 8 wersja GM powinna ukazać się w sierpniu, a ostateczna wersja pojawi się wraz z debiutem iPhone`a 6 we wrześniu.

Apple może nieco stracić w oczach konsumentów, ponieważ wiele osób czeka na iPhone`a z jeszcze większą przekątną wyświetlacza, a nie tylko 4,7″. Jeżeli większy wariant nie ukaże się w tym roku, wielu konsumentów może przesiąść się na urządzenia z systemem Android.

Źródło: redmondpie.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
  • Jacek

    „Jeżeli większy wariant nie ukaże się w tym roku, wielu konsumentów może przesiąść się na urządzenia z systemem Android.”

    Zawsze był w roku tylko 1 nowy iPhone (poza 5s i 5c) i jakoś nikt, kto lubi Apple nie przechodził na androida. Nie wim skąd te dziwne stwierdzenia ;)

    W ogóle te wszystkie wpisy to tylko Twoje spekulacje – irytujące ;)