Krzysiek Borek29.12.2015
Produkcja rzekomego iPhone’a 7c rozpocznie się w przyszłym tygodniu?

Pojawiły się nowe informacje związane z iPhone’em 7c i podejrzewam, że pamiętacie mapkę z Chin Mobile wskazującą na jego premierę w kwietniu bieżącego roku. Najnowsze wieści mówią o podobieństwie w formie i rozmiarze do modelu 5c i pojemniejszej baterii (1642mAh) w porównaniu do 5S.

Biorąc pod uwagę resztę spekulacji, aluminiowy iPhone 7c prawdopodobnie zostanie wyposażony w 4 – calowy wyświetlacz ze szkłem 2,5D, a jego jednostką obliczeniową będzie 64 – bitowy układ scalony Apple A9, który obecnie znajduje się w iPhonie 6s i 6s Plus.

iPhone6c1

Ostatnio wyprodukowano parę sztuk nowego modelu, choć masowa produkcja powinna ruszyć w przyszłym miesiącu. Wiąże się to z zamówieniem w AU Optronics na 4 – calowe wyświetlacze, które zostaną zastosowane w iPhonie 7c.

Dopóki Apple oficjalnie nie zaprezentuje urządzenia, większości wiadomości nie traktujcie, jako wiarygodnych, choć wiele znaków wskazuje na możliwy powrót do mniejszego iPhone’a, co byłoby strzałem w dziesiątkę. Wielu użytkowników woli mniejszą konstrukcję od wprowadzonych w ubiegłym roku modeli.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
  • quba

    To już się nie będzie nazywać 6c?