Krzysiek Borek26.04.2014
Program darmowej wymiany przycisku uśpienia/wybudzenia w iPhone 5

Jeżeli posiadacie iPhone`a 5 i zaczynają się problemy z przyciskiem uspienia/wybudzenia urządzenia to Apple przyjdzie Wam z… darmową pomocą.

iPhone`y wyprodukowane w maju 2013 roku „choruja” na tą przypadłość, oczywiście Apple posiada numery seryjne tych urządzeń, jeżeli numer seryjny znajduje się na liście, to przycisk zostanie wymieniony za darmo.

Proces ten jest dosyć prosty, najpierw sprawdzamy na tej stronie, czy numer seryjny to akurat ten z grupy, w której przyciski są wadliwe, wtedy mamy możliwość zanieść urządzenia do sklepu Apple lub go wysłać, Apple po naprawie urządzenia wysle je z powrotem.

Pewnie wielu z Was nie może się rozstać ze swoim urządzeniem, więc Apple może wypozyczyć Wam na okres naprawy iPhone`a 5 16GB (jedynie poprzez zgłoszenie w sklepie Apple).

Program zaczyna działać w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie od 2go maja, oczywiście zostanie on poszerzony o inne kraje.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • MacMax

  1. Program zaczyna działać w Kanadzie i USA od 25.04., od 2.05. pozostałe kraje.
  2. Chodzi o iPhony 5 wyprodukowane do marca 2013 a nie w maju 2013…

  Mi nie działa power button z prawej strony, tylko z lewej łapie, po długim weekendzie oddaję do Cortlandu ;)

  • Dawid

   Ja mam dokładnie to samo zioooom. Działa z lewej strony i tez złożyłem wniosek do Cortlandu i wysyłam po weekendzie. :D gwarancja jest to niech robią.

 • Mikolaj

  Dzwonilem do iSpot Poznan i otrzymalem informacje ze u nas bedzie to mozliwe ale trzeba oddac im telefon na max 2 tyg i niestety w ispot nie otrzymamy zastepczego telefonu.

 • Krzysiek Borek

  Więc przepraszam, za błędy :)

 • Pszczolka

  Czy telefon z innego kraju muszę oddać do Apple z kraju z którego pochodzi iPhone ? Ciekawe czy obejmuje też przyciski głóśności…