Michał17.05.2017
Programy iMyfone dostępne za grosze z okazji Dnia Matki

Firma iMyFone wystartowała właśnie z super promocją z okazji Dnia Matki.  Promocja obejmuje następujące aplikacje: iMyFone Umate, iMyFone D-Port i iMyFone TunesMat.

iMyFone Umate

iMyFone Umate to przydatne narzędzie dla osób, które chcą od czasu do czasu zwolnić miejsce na swoim iGadżecie i nie mają Jailbreak. Program oferuje zdecydowanie więcej niż aplikacje z App Store i przede wszystkim działa w przeciwieństwie do nich. Bez wątpienia przyda się nie jednemu użytkownikowi urządzeń mobilnych z nadgryzionym jabłuszkiem, które borykają się z problemem małej ilości wolnej przestrzeni na dane.

Normalna cena aplikacji bez promocji to $29,99 lecz dziś możecie mieć ten program za jedyne $9,95! Link do aplikacji znajdziecie – tutaj.

iMyFone D-Port

Ta aplikacja pozwala w łatwy i szybki sposób wyeksportować konkretne dane (SMSy, kontakty, notatki, zdjęcia, wideo) z naszego iUrządzenia lub kopii zapasowej, także tej dostępnej w iCloud na dysk naszego komputera. Więcej informacji na temat apki znajdziecie na stronie producenta – tutaj.

Normalna cena iMyFone D-Port to $54,95 lecz dziś aplikacja dostępna jest za jedyne $9,95. Link do aplikacji znajdziecie tutaj.

iMyFone TunesMate

Trzecią i ostatnią aplikacją dostępną w promocji jest iMyFone TunesMate. Za pomocą tej aplikacji można szybko i sprawnie przenosić, zarządzać plikami (muzyka, zdjęcia aplikacje, itd) pomiędzy komputerem a iPhone, czy iPad. Całość odbywa się praktycznie przez jedno kliknięcie! Więcej informacji na temat apki znajdziecie na stronie producenta – tutaj.

Normalna cena iMyFone TunesMate to $59,95 lecz dziś aplikacja dostępna jest za jedyne $9,95. Link do aplikacji znajdziecie tutaj.

Promocja trwa do 21 maja 2017 r.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz