Michał08.10.2014
„Prostownica” do iPhone 6 Plus

Ten wpis jest skierowany do wszystkich właścicieli iPhone 6 Plus, którzy boją się o to, że ich iPhone może wygiąć się podczas np. trzymania w kieszeni.

Rozwiązaniem Waszych problemów jest narzędzie o nazwie gTool PanelPress! Za pomocą tego prostego narzędzia bez problemu będziecie mogli wyprostować Waszego iPhone 6 Plus. Zanim jednak zaczniecie prostowanie konieczne będzie zdemontowanie przedniego panelu iPhone’a.

Poniżej możecie zobaczyć gTool PanelPress w akcji.

Źródło: http://vimeo.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Czy zmieniliście obiekt miłości.? Wasze dowcipy o iPhonie 6 Plus są nie na miejscu. MAM IPHONEA6PLUS.Znakomity choć telefon mógłby być lepszy.

  • Ja też mam, fajny telefon, co nie znaczy, że nie można się z tego pośmiać :-P PS. mój jeszcze prosty, a Twój? ;-)

  • minicomp

   Jak komuś sie mimo wszystko jakimś cudem wygiął to akurat dobre rozwiazanie jest i wcale nie jakoś specjalnie śmieszne :)

 • 2112

  To tak na sero bo już sie nudne robi

 • Prosty jak stół bilardowy

 • Jeszcze raz: telefonem jest 4s i 5s ale urządzeniem multimedialnym posiadającym telefon to iPhone 6 Plus.A kompromis to iPhone 4.7.Zgniły kompromis jak każdy kompromis.Uważam,że Apple powinien dalej pracować jako równoległymi modelami nad 4s i 5s.

  • SIMON

   Niezle to sobie poukladales w swojej steranej tragiczna miloscia glowie – Twoj ukochany 6 Plus to urzadzenie multimedialne, a 4S i 5S to zaledwie telefony… Juz za czasow 3G, mowilo sie, ze to urzadzenie, ktore posiada telefon, pozniej dotarlo do spoleczenstwa, ze do czynienia ma ze smartfonem, a teraz Ty obalasz te niewyobrazalne bledy rozumowania i wyjasniasz, zesmy zostali zrobieni w wala z telefonem…

   Idac Twoim tokiem rozumowania, to po cholere Ci taki maly tablet…