Krzysiek Borek22.05.2016
Prototyp iPhone 7 z głośnikami stereo

Oficjalny debiut iPhone’a 7 i 7 Plus zaplanowano na wrzesień bieżącego roku, ale przecieki i plotki na jego temat będą się pojawiać do momentu jego światowej premiery.

Obecne są mylące, ponieważ raz mówią o aparacie z dwoma obiektywami, a po chwili jednak wraca temat pojedynczego, podobnie jest z pozbyciem się lub nie standardowego złącza słuchawkowego i Smart Connector. W tej chwili (chyba) dowiemy się gdzie leży prawda, ponieważ w sieci pojawiły się zdjęcia prototypu obudowy siódemki.

iPhone-7-Proto-Italien-01

Zdjęcia przedstawiające obudowę pojawiły się na materiale promocyjnym Włoskiego producenta akcesoriów do urządzeń mobilnych z Cupertino. Od razu widać jedną, aczkolwiek interesującą zmianę, o której poprzednie modele mogą jedynie pomarzyć.

iPhone-7-Proto-Italien-02

Na ten moment ciężko potwierdzić prawdziwość prototypu, ale wygląda na to, że w sprzęcie pojawią się aż 4 głośniki (2 na dole i 2 na górze obudowy). Ponadto dioda doświetlająca po raz pierwszy znajdzie się pod aparatem, a nie obok, co zdradza inspirację iPadem Pro z wyświetlaczem o przekątnej 9,7 – cala.

iPhone-7-Proto-Italien-03

Łatwo zauważyć przeprojektowane linie antenowe, znajdujące się teraz na skrajnych punktach górnej i dolnej części obudowy, ale nie mogę przeboleć wystającego miejsca na aparat główny, który powinien być szerszy od obecnie stosowanego.

Jestem ciekaw, jak Apple zamierza pogodzić aparat i głośniki na górze, nie wydaje mi się, żeby wszystkie części były odpowiednio dopasowane, ponieważ nie będzie tam wystarczająco miejsca na wszystkie. Nie brałbym tych informacji poważnie, ponieważ prototyp mógł być wykonany za pomocą programu do obróbki grafiki, więc na konkrety trzeba będzie jeszcze zaczekać.

Źródło: nowhereelse.fr
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek