Krzysiek Borek29.03.2017
Prototyp Moto X 2017 uwieczniony na zdjęciach

W zeszłym roku Lenovo nie zdecydowało się na wydanie kolejnej generacji Moto X, ale w tym roku sytuacja powinna ulec zmianie na lepsze.

Najgorsze jest to, że Moto X 2017 będzie średniakiem, a nie flagowcem z prawdziwego zdarzenia. Jestem w stanie to zrozumieć, ponieważ teraz flagowym modelem jest Moto Z i jej następcy.

Na portalu społecznościowym Google+ pojawiły się pierwsze zdjęcia prototypu Moto X, którego wzornictwo zostało zainspirowane Moto G5. Obudowa jest lekko zakrzywiona i wykonano ją z aluminium, a linie antenowe znajdują się na górnej i dolnej części obudowy unibody. Ciekawym zabiegiem jest aparat z dwoma obiektywami i taki sam jak w Moto Z pierścień aparatu.

Pod charakterystycznym logotypem Motoroli znajduje się 5,5 – calowy wyświetlacz, a niżej mamy dostęp do okrągłego czytnika linii papilarnych. Spodziewacie się Snapdragona 820 lub 835? Dajcie spokój, Moto X będzie wyposażona w Snapdragona 625, 3GB RAM-u i 32GB pamięci wewnętrznej. Nie mamy na razie informacji o pojemności niewymiennej baterii, ale mam wrażenie, że może być podobna do Moto Z Play.

Warto nadmienić, że Moto X 2017 nie ma charakterystycznych pinów na obudowie, więc nie będzie kompatybilna z modułami dostępnymi dla linii Moto Z. Wcale się nie dziwię, ponieważ teraz Moto Z jest flagowcem, a X już nim nie będzie.

Źródło: https://9to5google.com/2017/03/27/2017-moto-x-leak-specs/#jp-carousel-172368
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek