Krzysiek Borek12.08.2015
Przedsprzedaż Galaxy S6 Edge+ rozpocznie się 21 sierpnia

Lider rynku urządzeń mobilnych bez wątpienia przygotowuje się na czwartkowy pokaz Galaxy Note 5 i S6 Edge +. Francuski oddział Samsunga się pośpieszył i podał informacje o rozpoczęciu przedsprzedaży tego drugiego, która teoretycznie rozpocznie się 21 sierpnia bieżącego roku.

Przedsprzedaż kończy się 3 września, więc łatwo przewidzieć, że od 4 Samsung zacznie wysyłać smartfony do osób, które go zamówią i wtedy również rozpocznie się jego regularna sprzedaż. Te daty dotyczą jedynie Francji, ale nie wydaje mi się, żeby terminy się różniły dla reszty państw na terenie Europy.

gsmarena_001 (1)

Samsung podczas przedsprzedaży do zestawu z Samsungiem Galaxy S6 Edge + dodaje darmowe 3 miesiące subskrypcji Muzyki Google Play i bezprzewodowe słuchawki Level On. W międzyczasie MobileFun podało ceny akcesoriów dedykowanych Galaxy S6 Edge+. Do dyspozycji otrzymamy etui z klawiaturą, wiele różnych etui, chroniących wyświetlacz i plecki, a także ładowarkę indukcyjną.

Tak czy owak, informacje na francuskiej stronie Samsunga właśnie zniknęły i nie podano żadnych szczegółów, dotyczących rozpoczęcia sprzedaży Galaxy Note 5. Na potwierdzenie tej informacji musimy poczekać do czwartku i konferencji prasowej, która rozpocznie się o 17 czasu polskiego.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek