Krzysiek Borek28.07.2016
Przedsprzedaż iPhone 7 rozpocznie się 9 września?

Ostatnie dni obfitują w świetne wiadomości dla fanów wyczekujących kolejnego modelu iPhone’a. Według @evleaks sprzęt ma zadebiutować 16 września bieżącego roku, ale to nie koniec świetnych informacji.

Według jego źródeł przedsprzedaż nowego modelu rozpocznie się 9 września, czyli parę dni przed jego oficjalną prezentacją. Wczesne rozpoczęcie przedsprzedaży miało miejsce w przeszłości i klienci czekali na urządzenie około 2 tygodnie.

iPhone7

Jeżeli mamy wierzyć tym informacjom, to konferencja prasowa, gdzie pokażą najnowszego smartfona powinna się odbyć 6 lub 7 września, biorąc pod uwagę szybkie rozpoczęcie przyjmowania zamówień w ramach przedsprzedaży.

Apple jeszcze oficjalnie nie podało daty konferencji i nie rozesłało zaproszeń, więc musimy poczekać do tego momentu, aby sprawdzić, czy informacje podane przez Evana Blassa są/były rzetelne. Wiadomo, że w tym roku nie tylko iPhone’y mają zostać odnowione, razem z nimi Amerykanie powinni zaprezentować kolejną generację ich inteligentnego zegarka, a także nowy model MacBooka Pro i Air (chyba).

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek