Krzysiek Borek10.08.2014
Przegląd rozszerzeń systemowych z Cydii

Pora na kolejny przegląd rozszerzeń systemowych. Tym razem wybór padł na BlowtoUnlock, TwitConfirm, vHome, Glow Badge i No Glint. Każdy z nich jest interesujący, ale co najważniejszą są one darmowe, więc rzućcie na nie okiem, a może zdecydujecie się na pobranie, któregoś z nich.

BlowtoUnlock

Rozszerzenie to pozwala na wybudzenie urządzenia za pomocą dmuchnięcia, można też w ten sposób odblokować, zablokowany ekran. Wszystko to skonfigurujemy w ustaweiniach rozszerzenia. Po usatwieniu danej funkcji, dmuchamy na urządzenie i wtedy dzieje się to,co ustawiliśmy. Już więcej nie musimy przeciągać palcem po wyświetlaczu,aby go odblokować. To bardziej ciekawostka,niż przydatne rozszerzenie systemowe.

TwitConfirm

Czasem przeglądając Tweety przypadkowo, któryś polubicie bez takiego zamiaru. Więc to rozszerzenie systemowe załatwi tę sprawę. Jeżeli będziemy chcieli zamieścić Tweet lub zacytować inny, to rozszerzenie to pomoże Nam w zatwierdzeniu danej akcji.

vHome

Wszyscy, którzy mają uszkodzony przycisk zasilania lub Home będą zadowoleni z tego rozszerzenia. Rozszerzenie po zainstalowaniu daje Nam możliwość wykorzystania obydwu przycisków,jako wirtualne. Przycisk znajduje się na samym dole pulpitu głównego, jeżeli jest to przycisk Home. Po przeniesieniu przycisku na górę pulpitu, będzie się on zachowywał, jako przycisk zasilania.

GlowBadge

Jeżeli nie lubicie powiadomień wyświetlanych na ikonach aplikacji Mail lub innych, to rozszerzenie jest dla Was. Możemy wyłączyć powiadomienia, a zamiast tego aplikacja zacznie świecić, jeżeli pojawi się wiadomość lub e-mail. Im więcej powiadomień tym mocniej będzie świecić ikona.

No Glint

To bardzo proste rozszerzenie, które usuwa podświetlenie z „odblokuj”. Jeżeli szukacie płaskiego wyglądy także tej części systemu, to możecie pobrać to rozszerzenie.

Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o wybranych przeze mnie rozszerzeniach systemowych.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek