Krzysiek Borek10.08.2014
Przegląd rozszerzeń z Cydii – 04/10.08.2014

Kolejny tydzień za Nami, więc pora na kolejny przegląd rozszerzeń z Cydii. Tym razem pod lupę idą AppControl, BetterNF, mVisualizer i BigBubbles. W tym tygodniu pojawiły się interesujące wtyczki, więc radzę rzucić na nie okiem.

BetterNF – 1.99$

5

Jeżeli używacie Netflix to rozszerzenie będzie dla Was przydatne. Pokazuje ono oceny danego filmy czy serialu na podtsawie danych z IMdb i Rotten Tomatoes. Z tego drugiego także pokazuje oceny przyznane przez użytkowników. Wszystkie te informacje znajdują się po stuknięciu na wybrany przez Nas film, czy serial, dzięki temu będziemy mieli czarno na białym, co ktoś uważa o danym filmie lub serialu.

mVisualizer – 1.99$

3

To rozszerzenie ma potencjał, choć dla mnie to jedynie ciekawostka. Po zainstalowaniu go pojawiają się wizualizacje podczas odtwarzania muzyki. Nie dotyczy to jedynie muzyki odtwarzanej za pomocą urządzenia, ale także tego, które grane jest z innych zewnętrznych urządzeń. Jedyną wadą rozszerzenia są niezbyt płynne animacje, gdyby poprawiono animacje, pewnie używałbym tego na co dzień.

AppControl – 1.99$

1

To rozszerzenie pozwala Nam na zmianę nazwy aplikacji, wybranie dzwonka powiadomienia dla każdej z osobna, jasność ekranu po uruchomieniu i parę innych. Rozszerzenie jest łatwe w użyciu,

BigBubbles – darmowe

2

Jeżeli jesteście zwolennikami nowego podglądu załączników w iMessage, pochodzących z iOS8 to rozszerzenie doda je bez potrzeby instalacji wersji testowej oprogramowania. Rozszerzenia nie trzeba nawet konfigurować, wystarczy sama instalacja.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek