Krzysiek Borek16.08.2014
Przegląd rozszerzeń z Cydii – 11/15.08.2014

Pojawiły się kolejne, interesujące rozszerzenia w Cydii, więc chciałem Was o tym poinformować. Jeżeli macie chwile wolnego czasu to zapoznajcie się z nimi. Dzisiaj pod lupę idą StreamEnhancer, WAEnhancerLite i InstaRealDate.

Jak dobrze wiecie każde rozszerzenie działa z iPadem, iPodem i iPhone’m. Tak wiem, że to oczywista oczywistość, ale nie zaszkodzi o tym przypomnieć.

Żeby zbytnio nie przedłużać, przejdźmy do wymienionych wcześniej rozszerzeń.

StreamEnhancer

Rozszerzenie to poprawia doświadczenia płynące z różnorakich aplikacji streamujących materiały wideo. Rozszerzenie blokuje reklamy, wyłącza wymagania, dotyczące wieku i inne. Poszerza możliwości aplikacji Youtube, natomiast używając Twitch nie będziemy musieli już oglądać reklam przed oglądaniem streamu.

Roozszerzenie jest darmowe i możecie pobrać je dodając, następujące repozytorium do źródeł w Cydii, http://cydia.myrepospace.com/andrewwiik/

WAEnhancerLite

Jest to lżejsza wersja WAEnhancer, który jest przydatny dla użytkowników WhatsApp, a co za tym idzie poszerza on możliwości aplikacji. Dzięki rozszerzeniu możemy dodawać niezliczoną ilość zdjęć do wiadomość, wpisywać dłuższe tematy. Jeżeli szukacie czegoś takiego, to będzie dla Was idealne rozwiązanie, dodatkowo rozszerzenie jest darmowe i pobierzecie je z repozytorium BigBoss.

InstaRealDate

Jest to ostatnie rozszerzenie w dzisiejszym zestawieniu. Pozwala ono na podgląd daty udostępnionego przez Nas lub innych użytkowników zdjęcia na Instagramie. Nie będziemy musieli zgadywać, kiedy dane zdjęcie zostało udostępnione. Rozszerzenie dodaje specjalny znaczek, na którym widnieje data udostępnienia zdjęcia (dzień, miesiąc, rok i czas). Po pobraniu rozszerzenia nie musimy nic ustawaić, pobierzemy je za darmo z repozytorium BigBoss.

Co sądzicie o wyżej, wymienionych rozszerzeniach?

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek