Krzysiek Borek17.08.2014
Przegląd rozszerzeń z Cydii – 17.08.2014

Po dwudniowej przewie przyszedł czas na kolejny przegląd najciekawszych rozszerzeń z Cydii. Tym razem każde z omawianych poniżej rozszerzeń jest dostępne za darmo, więc nie będziecie musieli wydać na nie żadnych pieniędzy.

Jeżeli coś z poniższego zestawienia Wam się spodoba, możecie to wypróbować bezpłatnie. Dzisiaj zaprezentuje Wam:

NotifyMeAgain

NotF

Rozszerzenie pozwala na wyłączenie banera z powiadomieniem, zaraz po pokazaniu treści powiadomienia. Robimy to przesuwając po banerze w prawo lub lewo i później możemy odczytać powiadomienie, które otrzymaliśmy. Możemy nawet ustawić czas w jakim rozszerzenie przypomni Nam o „wyłączonym” powiadomieniu. Przesuwając w prawo ustawimy przypomnienie po 10 minutach, a w lewo po 24 godzinach. Wszysstko to możemy skonfigurować w ustawieniach rozszerzenia po pobraniu.

AppColorClose

App

Rozszerzenia zmieniające wygląd interfejsu nie mają zbyt dużo zwolenników, zazwyczaj potrzebują czegoś „pożytecznego”. Mi to nie przeszkadza, dopóki pomaga mi to w wykonaniu określonego zadania. AppColorClose zmienia kolor przycisku x, którym odinstalowujemy aplikację na kolor w jakim jest ikona aplikacji.

Minimal Clock Groovylock

MInimal

To bardziej motyw, aniżeli rozszerzenie systemowe. . Jest darmowy i pojawił się w poprzednim tygodniu. Wygląda nieźle, więc postanowiłem podzielić się z Wami tą informacją. Jak możecie zobaczyć na zdjęciu przedstawiającym motyw, godzina zaprezentowana jest po lewej stronie w formie tekstu, po prawej mamy dostęp do daty. Po zainstalowaniu, należy włączyć motyw w opcjach Groovylock.

Shazam on Start

Shaz

Jeżeli często używacie Shazam, to rozszerzenie zdecydowanie Wam się przyda. Po instalacji rozszerzenia, gdy uruchomimy Shazam, muzyka od razu się uruchomi. Nic więcej nie musimy ustawiać, aby rozszerzenie działało.

Co sądzicie o wybranych przeze mnie rozszerzeniach?

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek