Krzysiek Borek15.05.2014
Przegląd rozszerzeń z Cydii

W Cydii jest bardzo wiele ciekawych rozszerzeń systemowych dla naszych urządzeń. W tym wpisie zaprezentuje Wam cztery najciekawsze, które w Cydii pojawiły się stosunkowo niedawno.

01. Vibe

Pierwszą z nich jest Vibe, rozszerzenie to powie Nam, która jest godzina bez wyciagania iPhone`a z kieszeni. Rozszerzenie jest szczególnie przydatne jeżeli chcemy sprawdzić godzinę, a jesteśmy na spotkaniu biznesowym, czy randce. Rozszerzenie korzysta z gestów wykonywanych na urządzeniu. Na materiale wideo możecie zobaczyć, jak działa.

02. Almpoum

Kolejnym ciekawym rozszerzeniem jest Almpoum, dzięki niemu możemy zarządzać swoimi zrzutami ekranu wykonanymi bezpośrednio na urządzeniu. Dostępne jest parę opcji, które zmieniamy w Ustawieniach, takie jak np. zapisywanie do roli aparatu.

03. quickCAM

quickCAM to niezbyt oryginalne rozszerzenie i jest ono płatne (1.99$). Dodatek pozwala Nam ustawić gest aktywatora, tak abyśmy mogli w inny sposób uruchomić aparat.

04. IfFound

IfFound to kolejne płatne rozszerzenie, ale jak najbardziej warte swojej ceny (0.99$). Powoduje ono to, że jeżeli urządzenie zostanie skradzione lub zgubione, to osoba po dotknięciu wyświetlacza zobaczy informacje do kogo nalezy telefon.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek