Krzysiek Borek08.07.2015
Przyjęcie iOS 8.4 wynosi obecnie 40%

Obecnie najnowszą odsłoną iOS jest wersja oznaczona numerem 8.4, która pojawiła się zaledwie 8 dni temu. Pomimo implementacji Apple Music i załataniu pomniejszych błędów, nie zmieniło się nic. Podczas udostępnienia kolejnych wersji iOS wielu użytkowników decyduje się na aktualizację, a jak jest w przypadku iOS 8.4?

apple-music-tn

Wygląda na to, że iOS 8.4 to ważna aktualizacja systemu operacyjnego dla urządzeń mobilnych Apple, pomimo że nie wprowadza zbyt wielu nowości. 8 dni po jego udostępnieniu 40% iGadżetów działa właśnie na najnowszej, obecnie wersji. Warto zaznaczyć, że nawet starsze smartfony takie, jak iPhone 4S również dostały tę aktualizację.

Screenshot 2015-07-08 at 11.10.41

Obecnie dane zebrane przez MixPanel dowodzą, że 40% obecnych użytkowników iOS korzysta z Apple Music, co jednoznacznie przekłada się na przyjęcie kolejnej wersji systemu operacyjnego dla urządzeń mobilnych giganta z Cupertino.

Spotify i reszta stawki (Rdio,Deezer, Pandora,Google Play Music i inni) mają ogląd, w jakim tempie rośnie liczba subskrybentów Apple Music. Wszystko teoretycznie idzie w dobrym kierunku, co w przyszłości może pokazać, że większość użytkowników porzuci obecne usługi strumieniowania muzyki na rzecz Apple.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek