Krystian02.01.2014
Przyspieszamy iOS 7

Za pomocą kilku poniższych tweaków dowiecie się, jak prosto i szybko przyspieszyć iOS 7 na Waszym urządzeniu. Oczywiście potrzebny jest najpierw JailBreak, jak go wykonać dowiecie się w tym artykule. Zaczynamy!

FakeClockUp

01

Dodatek ten bierze systemowe animacje po czym je przyspiesza. Co ważne, dotyka to tylko animacji, zegar procesora pozostaje taki sam – nie musimy się więc obawiać, że bateria będzie przez to krócej trzymać. Dodatek wprawdzie nie został oficjalnie zaktualizowany pod iOS 7, jednak został przetestowany w tym systemie i nie sprawia żadnych problemów. Trzeba zaznaczyć, że mamy tu możliwość ustawienia jak bardzo chcemy przyspieszyć animacje.

NoSlowAnimations

1

Ten dodatek z kolei został napisany tylko pod iOS 7 i dopiero niedawno udostępniony w Cydii. Jego integracja w system polega jedynie na podwójnym przyspieszeniu animacji. Nie znajdziemy tu ikonki w Ustawieniach ani innych możliwości personalizacji. Instalujemy, uruchamiamy ponownie urządzenie i gotowe!

Nitrous

2

Nitrous jest już trochę ciekawszym rozwiązaniem niż poprzednie przyspieszacze animacji. Jeżeli jesteś jedną z tych dziwnych osób, które idą pod prąd systemowi i używają jako głównej przeglądarki np Chrome – to jest coś dla Ciebie! Działanie Nitrous polega na umożliwieniu korzystania z silnika Nitrous-Java innym aplikacjom niż wbudowane w system Safari. Na pewno każdy od razu zauważy różnicę przy przeglądaniu stron internetowych.

HiddenSettings7

3

Sławne już ustawienia zaawansowane zaszyte w każdym iOS 7, oczywiście niedostępne dla zwykłego użytkownika. Znajdziecie tam na prawdę dużo najróżniejszych ustawień systemowych, koniecznie sprawdźcie. Uważajcie jednak co robicie, ponieważ można przypadkiem coś popsuć.

iCleaner Pro

4

Dodatek, bez którego nie można się praktycznie obyć. Jednym z poważniejszych problemów w iOS 7 jest zajmowanie pamięci cache przez różne aplikacje, jak np Spotify. Niestety Apple oddało w ręce developerów możliwość czyszczenia pamięci cache, a oni z tego nie korzystają. Efekt jest, że wiele aplikacji potrafi zajmować łącznie nawet kilkanaście GB cennego miejsca na naszym urządzeniu. Pozbycie się tych danych aktualnie pozwala tylko usunięcie i ponownie zainstalowanie aplikacji. Jak zwykle więc na ratunek przychodzi JailBreak i wspomniana aplikacja, która wszystko usunie, szybko i prosto. Zdecydowanie polecam jej użyć.

Źródło: ispazio.net
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_