Krzysiek Borek29.11.2016
Przyszłoroczny iPhone (4,7″) otrzyma bezprzewodowe ładowanie

Bezprzewodowe ładowanie od dawna jest dostępne dla niektórych urządzeń mobilnych z Androidem (bez konieczności kupowania dodatkowych adapterów), a iPhone do tej pory może tylko zazdrościć konkurencji.

Podobno w przyszłym roku jeden z modeli będzie można ładować bezprzewodowo.

iPhone71

Osobiście uwierzę w to dopiero po wydaniu sprzętu lub przetestowaniu, ponieważ wg mnie jest zdecydowanie za wcześnie, żeby mówić o nowościach w kolejnej generacji sprzętu mobilnego Apple. Mam wrażenie, że niektórzy analitycy nie mają, co robić i od samego początku wydania siódemek mocno nakręcają hype na ich następców.

Our rationale is as follows: (1) the OLED model may trigger replacement demand among high-end users given its completely all-new-design form factor and notably superior specs in comparison to the TFT-LCD models; and (2) the new 4.7” iPhone, featuring glass casing and wireless charging, looks well positioned to tap replacement demand at the entry level.

Warto zaznaczyć, że Pegatron ma zająć się składaniem mniejszego iPhone’a wyposażonego w bezprzewodowe ładowanie i nikt więcej. Kuo już wcześniej informował o zastosowaniu szklanej obudowy, pozwalającej na implementację bezprzewodowego ładowania. Jednak do tej pory nie wiedzieliśmy, który z modeli je otrzyma i wygląda na to, że będzie to mniejszy, a nie Plus. Przynajmniej na ten moment.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek