Wacław Niezgoda09.07.2015
Publiczna beta iOS 9 i OS X 10.11 El Capitan udostępniona

Od wczoraj deweloperzy zapisani do programu deweloperskiego Apple cieszą się już trzecią betą systemów iOS 9 oraz OS X El Capitan, a co z osobami, które nie posiadają takiego konta?

Na konferencji WWDC, na której między innymi zapowiedziano iOS 9 i El Capitan, ogłoszono także, że na początku lipca wystartuje program publicznych testów tych dwóch systemów. Pamiętacie?

Dziś jest ten dzień! Dosłownie przed chwilą użytkownicy zapisani do beta programu mogą pobrać i cieszyć się najnowszymi wersjami testowymi iOS 9 i OS X El Capitan i to zupełnie za darmo! Więcej informacji na temat publicznych bet znajdziecie – tutaj. Pod tym adresem możecie także zupełnie za darmo zapisać się do beta testów.

Zrzut ekranu 2015-07-09 o 19.54.58

Publiczna beta nie jest uaktualniana tak samo często jak ma to miejsce w przypadku bety deweloperskiej, jednak są to w dużej mierze jedynie poprawki drobnych błędów znalezionych w poprzednich wersjach.

Czy instalować publiczną betę iOS 9 lub El Capitan?

My osobiście nie polecamy instalacji OS X i OS 9 w wersji beta, ponieważ zazwyczaj w tego typu oprogramowaniu występuje dość spora ilość błędów, a co za tym idzie może to znacząco utrudnić pracę na Waszych urządzeniach.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS