Wacław Niezgoda09.07.2015
Publiczna beta iOS 9 i OS X 10.11 El Capitan udostępniona

Od wczoraj deweloperzy zapisani do programu deweloperskiego Apple cieszą się już trzecią betą systemów iOS 9 oraz OS X El Capitan, a co z osobami, które nie posiadają takiego konta?

Na konferencji WWDC, na której między innymi zapowiedziano iOS 9 i El Capitan, ogłoszono także, że na początku lipca wystartuje program publicznych testów tych dwóch systemów. Pamiętacie?

Dziś jest ten dzień! Dosłownie przed chwilą użytkownicy zapisani do beta programu mogą pobrać i cieszyć się najnowszymi wersjami testowymi iOS 9 i OS X El Capitan i to zupełnie za darmo! Więcej informacji na temat publicznych bet znajdziecie – tutaj. Pod tym adresem możecie także zupełnie za darmo zapisać się do beta testów.

Zrzut ekranu 2015-07-09 o 19.54.58

Publiczna beta nie jest uaktualniana tak samo często jak ma to miejsce w przypadku bety deweloperskiej, jednak są to w dużej mierze jedynie poprawki drobnych błędów znalezionych w poprzednich wersjach.

Czy instalować publiczną betę iOS 9 lub El Capitan?

My osobiście nie polecamy instalacji OS X i OS 9 w wersji beta, ponieważ zazwyczaj w tego typu oprogramowaniu występuje dość spora ilość błędów, a co za tym idzie może to znacząco utrudnić pracę na Waszych urządzeniach.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS
 • Mariusz Piskorz

  jak sie dostać do programu beta ? założyłem konto i nie moge sie zalogować

  • Adam Rubin

   A wejdzizie na iPhone 4S ?

 • Marcin

  Aby pobrać publiczną betę OS X 10.11 El Capitan musimy zalogować się na stronie beta testów i wybrać zakładkę OS X. Poniżej znajdujemy odpowiedni kod który umożliwi nam pobranie systemu. Pobieranie idzie bez większych problemów.

  • Mariusz Piskorz

   Masz plik profilu dostępu do programu beta ? bo nie moge sie wogole zalogować na tej stronie

   • Marcin

    Spróbuj pobrać bezpośrednio z urządzenia: https://beta.apple.com/profile

    • Mariusz Piskorz

     nic z tego, prosi o dane do logowania.
     jeśli pobrałeś plik profil to mi wyślij prosze

     • Marcin

      Wszystko robiłem na telefonie. Po zalogowaniu na stronę otworzyła się zakładka w której klikamy Instaluj i to wszystko. Sprawdź mojego tweeta tutaj: https://twitter.com/marcin9977/status/619214371542200320

     • Mariusz Piskorz

      ale mi chodzi o profil do El Capitan a nie ios

 • Kubaa

  Nie ma problemu z użyciem ios-a 9 na codzień(mam 3 bete), el capitana nie używam, nie jest gotowy do używania.

 • PP

  Może ktoś podpowie jak zainstalować ponownie El Capitan,podczas ściągania zerwało połączenie z internetem i musiałem ponowić całą procedurę,ale pojawia się komunikat że kod został już wykorzystany.