Michał29.05.2016
Quad Lock Bike Kit – świetny uchwyt rowerowy z etui dla iPhone SE

Wyciąganie telefonu w trakcie jazdy aby upewnić się, że jedziemy w dobrym kierunku? Brak miejsca dla telefonu w kieszeni? Wygodnym i prostym rozwiązaniem jest Quad Lock Bike Kit.

Budowa i wygląd

quad10

Etui zakładane na smartphone’a składa się z dwóch części. Pierwsza umożliwia przymocowanie całości do dołączonej końcówki, zamontowanej na rowerze.

quadlock3

Sztywna konstrukcja chroni przed siłami działającymi w trakcie jazdy po wyboistej drodze. Zasłonięte są przyciski głośności oraz przycisk usypiania. Pomimo tego, bardzo łatwo jest używać tychże guzików. Przełącznik boczny, aparat oraz porty na dole są odsłonięte.

Drugi element to przezroczysta, gumowa nakładka. Po jej nałożeniu wszystkie porty są zakryte.

quadlock7

Głównym założeniem Quad Locka jest ochrona, jednak w tym przypadku samo etui również sprawdza się w codziennym używaniu. Nie należy ono do tej grupy, którą trzeba zdejmować zaraz po zejściu z roweru.

quadlock

Całe czarne plecki wyglądają bardzo fajnie. Wybrzuszenie potrzebne do zamontowania konstrukcji sprawia, że całość bardzo dobrze leży w dłoni.

Użytkowanie

quadlock

Miałem okazję używać Quad Locka od około dwóch tygodni. Pogoda pokazała się w tym czasie od każdej możliwej strony. Mocowanie jest pewne i stabilne, nie ma mowy o upadku całości podczas jazdy. Podczas deszczu dotyk działał bez większego problemu. Obraz był jasny i wyraźny, dzięki czemu nie można zgubić się nawet w trakcie ulewy.

quadlock2

Poniżej zamieszam krótkie wideo na którym możecie zobaczyć uchwyt w akcji.

Podsumowanie

Po dwóch tygodniach jestem bardzo zadowolony z Quad Locka. Spełnił swoje zadanie od początku do końca. iPhone nie jest zakurzony, przemoczony, ani w żaden inny sposób uszkodzony.

Quad Lock Bike Kit dla iPhone 5/5s/SE możecie kupić w sklepie zgsklep.pltutaj. Gorąco polecamy! Dostępna jest także wersja dla iPhone 6tutaj.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz

Możliwość komentowania jest wyłączona.