Krzysiek Borek28.09.2016
Raport z Izraela wskazuje, w 2017 roku zobaczymy iPhone 8

Myśląc logicznie w przyszłym roku powinniśmy ujrzeć iPhone’a 7s z wieloma zmianami w porównaniu do swoich, dotychczasowych poprzedników. Jeżeli Apple rzeczywiście pójdzie tą drogą, to bez wątpienia pominie w przyszłym roku s na rzecz kolejnej cyfry (miejmy nadzieję).

Do tej pory w kuluarach mówiło się o paru nazwach takich, jak iPhone 8, iPhone X, jednak ostatnie doniesienia z Izraela wskazują na wybranie tej pierwszej nazwy (iPhone 8).

Speaking to Business Insider outside Apple’s Herzliya office at Maskit Street 12, [an] Apple employee said staff in Israel are working on what’s coming “next” in Apple’s product line, giving a specific mention to “iPhone 8.” The worker used the term “iPhone 8” unprompted in our conversation.

W zeszłym roku Tim Cook był obecny na otwarciu fabryki w Izraelskim Herzliya, na którym było około 800 pracowników. Podobno ta fabryka zajmuje się projektowaniem układów scalonych, a Izrael jest kluczowym miejscem podczas prac rozwojowych. Warto nadmienić, że fabryka stoi obok jednego z producentów pamięci NAND, którego Apple przejęło w 2011 roku.

Nie mam wątpliwości, że to ważni pracownicy, ale nie sądzę, żeby mieli dostęp do tak ważnych i wewnętrznych dokumentów. Za nazewnictwo produktu zazwyczaj odpowiada PR z Cupertino, a podczas prac rozwojowych każdy z produktów ma nazwy kodowe. Być może pracownicy sądzą, że nazwa kodowa będzie ostateczną.

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek