Krzysiek Borek25.07.2015
Razem z iPadem mini 4 pojawi się iPad Air 3?

Pojawił się kolejny raport, dotyczący nadchodzących tabletów giganta z Cupertino. iPad mini 4 będzie miał te same „bebechy” co druga generacja iPada Air, ale zamknięta w nieco mniejszej obudowie względem mocniejszego modelu.

Prawdopodobnie w tym roku pojawi się również kolejna generacja iPada Air, choć na ten moment do nie wiadoma. Japoński portal Macotakara sugeruje, że iPad mini 4 – ej generacji zostanie wyposażony w te same części, co iPad Air 2. W tym przypadku możemy się spodziewać aparatu iSight z 8MPix matrycą, procesora Apple A8 i WiFi 802.11ac.

iPadAir2.onetech.pl

Podobno obecna grubość iPada mini (7,5 mm) zostanie zmieniona na 6,1 mm. Jeżeli chodzi o wyświetlacz, prawdopodobnie będzie zawierał tę samą powłokę antyrefleksyjną, przynajmniej tak podaje ostatni raport, dotyczący iPada mini 4.

Nie zabrakło również informacji o kolejnej generacji iPada Air, być może Apple pokusi się o jego wydanie, ponieważ przestrzał z 7,9 – cala do 12,9 jest spory, przydałoby się coś pomiędzy. Pozwoli to na poszerzenie oferty giganta z Cupertino, jeżeli chodzi o tablety.

Wzornictwo i wymiary w przypadku iPada Air 3 pozostaną bez zmian, względem 2 – ej generacji. Zmiany zajdą na pewno, wewnątrz czego dowodem będzie wyposażenie tabletu w procesor A9, który będzie również obecny w modelu mini i Pro.

Źródło: appleinsider.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
  • Janusz Pałucha

    Pytanie czy wprowadzenie w krótkim czasie kilku urządzeń z tym samym procesorem nie sprawi problemów z dostępnością.. bo jak mówi się o wprowadzeniu nowego iPhone 6s , iPad Pro , iPad mini i jeszcze nowy iPad Air 3 to Samsung może nie wyrobić z produkcją chyba że do iPhone 6s wprowadzą zmodyfikowany A8x

    • krzysiekb92

      Czas pokaże,jak wybrnie z tego Samsung i czy Apple rzeczywiście zaprezentuje kolejna generacje Air. Z mojego punktu widzenia nie ma to sensu, jeżeli szykują model Pro.