Michał17.03.2015
Rearth Ringke Fusion Case – innowacyjna obudowa dla iPhone 6

Rearth Ringke Fusion Case jest innowacyjną obudową dedykowaną dla iPhona 6, która nie tylko ma na celu zabezpieczenie iPhona, ale również nadaje mu estetyczny wygląd.

Przezroczyste etui Rearth Ringke Fusion Case dedykowane dla iPhone 6 otrzymałem do testów dzięki uprzejmości ithings.pl.

Zawartość opakowania

Obudowa2

W pudełku oprócz samej obudowy znajduje się również folia na ekran naszego iPhone 6, a także szablon do wycinania wkładek. Jest to pierwszy plus tej obudowy.

Jakość wykonania

Obudowa

Obudowa wykonana jest z połączenia sztywnego poliwęglanu oraz elastycznego TPU. Nowa technologia narożników (Air Cushion Technology Corners) zastosowana w etui amortyzuje uderzenie podczas upadku, dzięki czemu zmniejsza ryzyko pęknięcia ekranu. Jest to kolejny plus Rearth Ringke Fusion Case.

Obudowa4

Wygląd

Obudowa1

Etui jest idealnie dopasowane do iPhone 6 i nie powiększa znacząco telefonu. Korzystanie z iPhone w tej obudowie przez około tydzień było naprawdę bardzo przyjemne. Rearth Ringke Fusion Case jak każda inna obudowa pozwala jednocześnie na pełen dostęp do wszystkich funkcji oraz portów.

Obudowa7

W jej dolnej części znajdują się trzy wycięcia, jedno na mikrofon i słuchawki, jeden dla portu Lightning i ostatnie na głosnik.

Obudowa8

Dodatkowo obudowa wyposażona jest w specjalne zaślepki, które uniemożliwiają dostawanie się kurzu i zabrudzeń – kolejny duży plus.

Z boku obudowy nie przewidziano wycięcia na przyciski głośności i wyciszania, lecz zastąpiono je wzmocnieniami wykonanymi z TPU.  Przyciski te wykorzystują zastosowany w Reath “Active Touch Technology” .

Obudowa6

Kolejną bardzo fajną rzeczą w Rearth Ringke Fusion Case jest wydłużenie bocznych krawędzi odrobinę ponad krawędź ekranu. Umożliwia to bezpieczne położenie telefonu ekranem do dołu i spowoduje nie zetknięcie się go z powierzchnią.

Obudowa9

Podsumowanie

Jeśli szukacie jakiegoś etui w bardzo przyzwoitej cenie, to z czystym sumieniem polecamy Rearth Ringke Fusion Case. Powiem szczerze, że jest to chyba jedno z najlepszych etui jakie miałem przyjemność do tej pory testować. Przez prawie tydzień testów etui się nie porysowało się, nic z niego nie odpadło.

Na koniec warto dodać, że etui Rearth Ringke Fusion Case dostępne jest w różnych wersjach kolorystycznych. Więcej informacji, a także cenę etui znajdziecie na stronie ithings.pl.

Testowaną przeze mnie obudowę, możecie kupić na stronie ithings.pl – Gorąco polecamy!

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz