Krystian24.02.2014
Rozmowy głosowe w WhatsApp Messenger

Operatorzy komórkowi powinni coraz poważniej obawiać się o swoje przyszłe przychody.

Zamieszania z najbardziej uniwersalnym komunikatorem WhatsApp nie koniec. Tym razem okazuje się, że jego twórca zamierza wprowadzić do niego opcję rozmów głosowych. Jest to dość ciekawa informacja biorąc pod uwagę ostatnie przejęcie całości przez Facebook. Czy jest to pomysł nowego właściciela, czy wcześniejsze plany?

Biorąc pod uwagę ilość osób korzystających z WhatsApp, jeżeli funkcja ta zostanie dobrze zaprogramowana i działająca również dobrze po 3G – może naprawdę odnieść sukces. Ciekawe za ile lat 90% usług telekomów to będzie już tylko internet – i w jakiej będzie cenie.

WhatsApp Messenger
Cena: Gratis
/ Pobierz
Źródło: verge.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 

@narkoman_
  • MacMax

    Sama aplikacja średnio mnie interesuje ale kwestia Internetu zamiast telefonów i smsów jest bardzo ciekawa. To prawda – w dzisiejszych czasach wystarcza nam właściwie internet w telefonie; gdyby wszyscy mieli smartphony zupełnie przestałyby nam być potrzebne pakiety telefoniczne i smsowe. Warto zauważyć także przejście TV i radia na łącza Internetowe. Teraz pozostaje tylko praca nad technologiami jakimi jak LTE aby nie zapchać łączy :)

  • piotr

    Nic nie stracą tak jak nie tracą przy smsach,większość smartfonów i tak sprzedawana jest z setkami a czasami i tysiącami minut,a czy to sie wykorzysta czy nie to inna sprawa…

  • Marcin Moneta

    Chyba to nic nowego?