Krzysiek Borek03.09.2014
Rozpoczęto masową produkcję części dla iPada Air 2

W tym roku nie tylko zobaczymy nowego iPhone’a i urządzenie na ręczne Apple. Kolejną nowością będzie 2 generacja iPada Air.

Według raportu Digitimes, producenci współpracujący z gigantem z Cupertino rozpoczęli produkcję komponentów, z których złożony będzie kolejny iPad Air. Tablet z zewnątrz nie będzie się różnił od obecnego modelu, zmiany natomiast znajdą się w środku urządzenia Apple.

iPadAir1

iPad Air 2 będzie cieńszy od poprzednika, dostanie nowy procesor, a tak czytnik linii papilarnych znany z iPhone’a 5S. TPK i GIS obecnie sprawują pieczę nad produkcją wyświetlaczy dla kolejnej generacji iPada Air, podczas gdy LG, Sharp i Japan Display masowo produkują wyświetlacze dla iPhone’a 6.

Z wcześniejszych doniesień mogliśmy się dowiedzieć, że kolejna generacja tabletu Apple będzie cieńsza, a wyświetlacz będzie wyposażony w powłokę antyrefleksyjną. Kolejnymi nowościami mają być procesor A8 i Touch ID.

iPad Air drugiej generacji pojawi się wraz z mniejszym wariantem w tym roku. Apple prawdopodobnie pracuje nad iPadem z 12,9″ przekątną wyświetlacza, miałby on ukazać się w przyszłym roku.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek