Krzysiek Borek29.01.2016
Rozpoczęto produkcję iPhone`a z 4-calowym ekranem?

Prawdopodobnie Apple w końcu rozpoczęło masową produkcję iPhone’a z 4 – calowym wyświetlaczem, sprzęt powinien zadebiutować w marcu i jego głównym celem będą rozwijające się rynki mobilne.

Według Nikkei wszystkie prace związane z „iPhone’em 6c” zostały dopięte na ostatni guzik na początku ubiegłego roku i czekano na odpowiedni moment, aby go zaprezentować.

iPhone 5se z 4 – calowym ekranem pojawi się w Indiach, gdzie obecne modele iPhone’a są po prostu za drogie dla większości konsumentów. W rezultacie ich sprzedaż nie stoi na odpowiednim dla Apple poziomie.

4-inch-iphone-6-style-model

Rynek mobilny z roku na rok zaczyna być coraz bardziej przesycony, a rozwijające się kraje są obecnie ważnymi celami wielu producentów urządzeń mobilnych. W ubiegłym roku sprzedaż tanich słuchawek najlepiej wypadła w Indiach, Tajlandii i Chinach.

Obecnie nie znamy szczegółowych informacji na temat nadchodzącego urządzenia mobilnego z Cupertino, wliczając w to jego wzornictwo. Powoduje to wiele spekulacji, a niektórzy twierdzą, że będziemy mieć do czynienia z podobnym do iPhone’a 5s lub miniaturą szóstki.

Wnętrze maleństwa Apple może zawierać układ scalony A8 lub A9, jeden z koprocesorów M, 1 lub 2GB pamięci operacyjnej, Touch ID i NFC pozwalające na korzystanie z Apple Pay.

Źródło: appleinsider.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
 • Damian

  W tytule piszecie że produkcja się rozpoczęła a poniżej że prawdopodobnie. To się w łokci zdecydujecie? Ten portal coraz częściej przypomina mi program egzoteryczny

  • Michal

   Teraz lepiej? ;)

   • Damian

    Tak, choć tak wątpliwych newsów to bym wcale nie pisał. Przecież to plotki wyssane z palca. Apple insider często kłamie.

    • krzysiekb92

     Szkoda tylko, że większość portali również je dodaje i każdy to czyta, mam takie samo zdanie na ten temat, ale to przyciąga czytelników.

  • OvalBee OvalBee

   Chyba „ezoteryczny”😀…chociaż „wróżenie na gorąco” brzmi też interesująco😀😀😀