Krzysiek Borek29.04.2014
Rozpoczęto produkcję iWatch

Raporty z Chin donoszą jednoznacznie, że Apple rozpoczęło produkcję ich długo oczekiwanego urządzenia, jakim bez wątpienia jest iWatch.

Według raportu Apple porzuci PCB (Print Curcuit Board) na rzecz SiP (System in Package), tego typu system produkcji, pomoze w zaoszczędzeniu czasu. Moduły te zbudowane są z połączonych ze sobą obwodów, które to potem są połączone w jedną całość.

Biorąc pod uwagę ten system, będzie także więcej miejsca na dodatkowy sprzęt wewnątrz obudowy, oczywiście system nie jest idealny, jeżeli choć jeden obwód zostanie uszkodzony należy wymienić cały moduł. Nastepujące firmy dostarczają moduły dla Apple : Kinsus Interconnect Technology Corp, NanyaPCB i Grupa ASE.

Łańcuch dostaw pokazuje, że w Q2 pojawi się od 2,5 miliona urządzeń do 3 milionów, do Q3 produkcja ma wynieść nawet od 14-15 milionów, a do końca bieżącego roku 65 milionów.

Dzieki tym informacjom, możemy spodziewać się pokazu iWatch wraz z iOS 8 na tegorocznym WWDC. Zegarek powinien być dostepny w sprzedaży od Września wraz z momentem wejścia na rynek kolejnego iPhone`a.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek