Krzysiek Borek01.08.2014
Rusza program wymiany wyświetlaczy w iPhone 5S w Apple Store

Wraz z nadejściem 2014 roku Apple postanowiło wdrożyć wymianę wyświetlacza w iPhone 5c bezpośrednio w swoich sklepach, tym razem podobna sytuacja dotyczy iPhone`a 5S.

Przedsięwzięcie ma się rozpocząć już w przyszłym tygodniu. Aby sprostać zadaniu Apple złożyło zamówienia na wyświetlacze tak, aby były dostępne od ręki. Przez parę miesięcy niektóre Apple Store sprawdzało program wymiany wyświetlaczy. Ogólna rozpoczęcie programu pokazuje,że w każdym Apple Store na terenie Stanów Zjednoczonych, użytkownicy smartfonów Apple będą w stanie oddać swój telefon do szybkiej naprawy.

Wymiana wyświetlacza to koszt 150$, za 100$ więcej możemy wymienić urządzenie na nowe. Dzięki temu użytkownicy będą mogli zachować 100$ w kieszeni.

Podoba mi się przedsięwzięcie Apple, wystarczy,że pójdziemy do sklepu i wymienią nam część od ręki. Nie musimy czekać na powrót urządzenia z serwisu.

A czy Wy kiedykolwiek wymienialiście wyświetlacz w swoim iPhone?

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
 • Gdyby u nas lub Niemczech wymieniali za 350 na nowy telefon to zabili by serwisom interes totalnie.

  • Marcin Jarmołowicz

   No i dobrze. Bo zdzierają pieniądze i to przecież nawet na nieoryginalnych częściach

 • Łukasz Zatorski

  W PL to działa? Np z iP5?

  • Pesymista

   W Polsce nic nie działa :v

  • Ankosz

   Nie dziala, poniewaz w Polsce nie ma jeszcze Apple Store.

 • tomek

  pytanie tylko na jakiej podstawie wymieniają wyświetlacze? stłuczenie, przebarwienia czy co?? bo ktoś upuści specjalnie rozbije wyświetlacz i wymieni sobie na nowe za śmieszne pieniądze…

 • alala

  ja nigdy nie wymienialem i nie mam zamiaru wymieniac mojego wyswietlacza :), nigdy go nie zbilem i nie mam zadnego martwego piksela, jakosc wykonania retiny powala (4letni iPhone 4), planuję kupić sobie iP6 na pewno przeskok będzie zauważalny :)

  • Krzysiek Borek

   ja zawsze sam wymieniam.