Krzysiek Borek09.07.2017
Rynkowy debiut Moto G5S Plus tuż za rogiem. Znamy pełną specyfikację urządzenia

W tym roku Lenovo zamierza konkretnie poszerzyć serię Moto, wprowadzając do sprzedaży kolejne warianty znanych nam już smartfonów z drobnymi zmianami w porównaniu do swoich poprzedników.

Pierwszym przykładem z brzegu jest seria C, a teraz Moto G z dopiskiem „S”.

G5S Plus to nic innego niż G5 Plus z drobnymi zmianami, które nie powinny wpłynąć negatywnie na odbiór urządzenia. Konstrukcja G5S Plus jest wykonana z anodowanego aluminium zamiast tworzywa sztucznego, kolejną zmianą jest przekątna wyświetlacza, która urośnie do 5,5” (w modelu Plus) i 5,2” (w standardowym).

Moto G5 Plus może pochwalić się pojedynczym, 12MPix aparatem głównym, ale G5S+ ma dwa, jeden robi kolorowe zdjęcia, a drugi czarno-białe. W praktyce pozwoli to na rozmywanie tła podczas wykonywania zdjęć, podmieniania tła i robienia czarno-białych fotografii. Przedni aparat również doczeka się zmiany na lepsze, ponieważ będzie to 8MPix jednostka.

Jednostką centralną na pewno będzie Snapdragon 625, a najmocniejszy wariant otrzyma 4GB RAM-u i 64GB pamięci wewnętrznej.

Moto G5S+ będzie kolejnym po Moto Z2 i X4 smartfonem wyposażonym w podwójny aparat. W takiej sytuacji wygląda na to, że w tym roku ważny będzie podwójny aparat, co można zauważyć po OnePlus 5, Moto Z2, X4 i właśnie G5S+. Ta ostatnia zostanie zaprezentowana razem z Z2 25 lipca bieżącego roku.

Źródło: xda-developers.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek