Krzysiek Borek17.08.2014
Samsung Galaxy Note 4 przyłapany w AnTuTu

Samsung Galaxy Note 4 to jedno z najbardziej oczekiwanych urządzeń na rynku mobilnym. Obecnie Samsung jest w tarapatach, z powodu słabszej sprzedaży urządzeń mobilnych, pomimo pozycji lidera tego rynku.

Koreański producent liczy, że kolejna generacja ciepło przyjętego phableta pozwoli nieco zmienić sytuację, związaną ze sprzedażą. Mając to na uwadze, na stronie AnTuTu pojawiły się oficjalne informacje o specyfikacji technicznej kolejnego phabletu Koreańczyków.

Atutu

Przekątna wyświetlacza się nie zmieni, więc nadal będzie to 5,7″ znane z Note 3, jedyne co się w nim zmieni to rozdzielczość z Full HD na 2K. Sercem Galaxy Note będzie procesor Exynos 5433 wraz z GPU Mali T760. W Stanach Zjednoczonych pojawi się to samo urządzenie, wyposażone w Snapdragona 805, 3GB pamięci operacyjnej RAM i 16GB pamięci przeznaczonej na dane użytkownika. Jeżeli chodzi o oprogramowanie będzie to Android 4.4 (KitKat), dodatkowo do wykonywania zdjęć i nagrywania materiałów wideo posłuży Nam aparat główny o rozdzielczości 16MPx.

Galaxy Note 4 zostanie zaprezentowany 3 września na tegorocznych targach IFA, które odbędą się w Berlinie. Ciekaw jetem tylko, czy ich nowe urządzenie zmieni sytuację w jakiej znalazł się koreański producent.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek