Krzysiek Borek26.12.2015
Samsung Galaxy S6 mini pojawił się w ofercie sklepu internetowego LetsTango

Pogłoski o Samsungu Galaxy S6 mini pojawiały się już wielokrotnie, czego dowodem były zdjęcia przedstawiające działający model na początku bieżącego roku. Mogły one służyć za dowód jego istnienia, ale w tym samym czasie informacje na jego temat ucichły.

Jednak sprzęt pojawił się w ofercie jednego ze sklepów internetowych, jest nim LetsTango. Sprzęt jedynie widnieje na liście, bo nie wiadomo kiedy ruszy jego przedsprzedaż, jednakże umieszczenie go na stronie, pozwala przyjrzeć się jego parametrom technicznym.

Według strony internetowej S6 mini będzie wyposażony w 6 rdzeniowy układ scalony o taktowaniu 1,8GHz (być może Snapdragon 808), wyświetlacz S AMOLED o przekątnej 4,6 – cala, 2GB RAM i 16GB pamięci wewnętrznej.

gsmarena_001 (1)

Jeżeli chodzi o aparaty, to na tyle pojawi się 15MPix jednostka główna, a miłośnicy autoportretów otrzymają do dyspozycji 5MPix z przodu. Obecnie nie znamy pojemności jego baterii, ale wiadomo, że będzie niewymienna. Warto nadmienić, że kompaktowy wariant S6 również ma czytnik linii papilarnych i system operacyjny Google Android 5.1.1 Lollipop.

Obecnie słuchawka Samsunga nie jest dostępna w sprzedaży, ale podając swój adres mailowy, zostaniemy poinformowani o rozpoczęciu przedsprzedaży tego modelu.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek