Michał03.03.2016
Samsung Galaxy S7 Edge i iPhone 6s Plus – test wodoodporności

iPhone 6s jak wiemy z różnych testów, które przeprowadzane były zaraz po premierze urządzenia, jest w stanie działać prawidłowo nawet po umieszczeniu go we wrzącej wodzie. A jak wyglada sprawa Galaxy S7 Edge?

Samsung twierdzi, że jego najnowsze produkty są zabezpieczone przed wilgocią. Urządzenia mogą być zanurzone w wodzie przez półtorej godziny na głębokości półtora metra. Jeden z wideoblogerów postanowił to sprawdzić i umieścił najlepszego Samsunga Galaxy S7 Edge w wodzie razem z iPhonem 6s Plus. Które z urządzeń wytrzymało dłużej pod wodą?

Tego dowiecie się z poniższego nagrania, którego autorem jest EverythingApplePro.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • jacc

  chyba jest głupi, głośniki nawet w Sony są wygłuszone po wyjęciu z wody, po kilkunastu minutach wszystko wraca do normy, a co mi z zalanego iphone jak sieć nie działa xD

  • Bart

   najsmieszniejsze jest to iz iPhone 6S nie jest wodoodporny… a jest wodoodporniejszy niz wiele innych smartphone :)

   • Jarek

    Zdecydowanie, japko się zalało pięknie, ale i tak godne podziwu jest to jak długo wytrzymało. Zwykłe zachlapanie nie powinno mu zrobić krzywdy. Ten sam gościu zrobił też test upadku obu telefonów, i tu samsung leży. Iphone 6s po upadku z wysokości ponad głowy przeciętnego człowieka jest cały, a samsung pajęczynka :)

    • Bart

     Z tymi upadnieciami iPhone to jest mega roznie – co inny test na Youtube to inny wynik.

     Ogolnie jest tak iz jak smartphone upadnie idealnie plasko na glebe to ekran MUSI peknac

     Wystarczy iz ktoryms rogiem pierwszm upadnie i juz to zwieksza szanse przezycia.

     Do tego dochodza rozne powiezchnie upadku – np. upadek na jakis nierowny szpiczasty nawet beton – czy asfalt – powoduja bardzo wielkie szanse przezycia smartphone.
     Najgorsze sa idalnie plaskie marmury

 • DjForest

  trochę bezsensu porównywać wodoszczelny telefon do nie wodoszczelnego,najgorsze to że ponoć jednak iphone ma nie mieć wodoszczelności…chyba będę musiał przesiąść się na s7

 • Ambasador marki Samsung

  Samsung Galaxy S7 (2016) został wykonany z połączenia aluminium i bardzo wytrzymałego szkła. Smartfon jest bardzo odporny na uszkodzenia i wodoszczelny. Można z niego korzystać w każdych warunkach.