Krzysiek Borek15.11.2016
Samsung Gear S3 jest kompatybilny z iOS

W momencie rozpoczęcia testów aplikacji mobilnej kontrolującej inteligentny zegarek Samsunga – Gear S2 myślałem, że będziemy długo czekali na aplikację dla jego następcy – Gear S3.

Dziś dotarł do mnie mail od Samsunga, w którym dowiedziałem się, że najnowsza wersja aplikacji jest dostępna za pośrednictwem Testflight i jej nową funkcją jest udzielenie użytkownikowi kontroli nad Gear S3, którego jeszcze nie ma w sprzedaży.

screenshot-2016-11-15-at-12-24-10

Mam nadzieję, że szybko uda mi się wypożyczyć zegarek do testów i sprawdzić, co potrafi w połączeniu z iOS. Z testów i funkcjonalności jego poprzednika byłem niezwykle zadowolony, bo pozwala na więcej w porównaniu do zegarków z Android Wear. Do dziś myślałem, że będziemy czekali prawie rok na aplikację, jak w przypadku Gear S2, ale zostałem pozytywnie zaskoczony przez Samsunga. Brawo!

screenshot-2016-11-15-at-12-33-35

Nie zapomniano również o wydaniu kolejnej wersji testowej aplikacji Samsung Gear Fit2 służącej do kontroli opaski sportowej. Lista zmian jest zdecydowanie krótsza i skupia się głównie na poprawkach względem poprzednich wersji. Swoją drogą dziwię się, że aplikacje nadal widnieją w Testflight, ponieważ dawno minęły 2 miesiące ich ważności.

Źródło: Testflight/Samsung
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek