Krzysiek Borek26.08.2014
Samsung pracuje nad „serią A”, której pierwszym przedstawicielem jest Galaxy Alpha?

Już niedługo na rynku pojawi się Galaxy Alpha, dzięki któremu Samsung pokazał, że może odejść od plastiku. Jednakże pojawia się jedno fundamentalne pytanie, czy jesteśmy świadkami powstania nowej linii urządzeń Samsunga?

Galaxy Alpha to pierwszy przedstawiciel nowej serii urządzeń lidera rynku urządzeń mobilnych, start serii przewidziany jest na ten rok, w którym pojawią się jeszcze 3 nowe urządzenia. Będą to SM-A300, SM-A500, SM-A700.

GalaxyAlpha

Pierwszy z nich będzie miał wyświetlacz qHD, kolejny 720p, a ostatni FullHD. Prawdopodobnie każde z urządzeń będzie nawiązywało wyglądem do Galaxy Alpha, kolejną ciekawostką jest to, że Samsung pokazuje konkurencji, że jest w stanie wykonać coś, co nie jest całkowicie zbudowane z plastiku.

Kolejną nowinką w serii A, mają być przednie aparaty o wyższej rozdzielczości, nie wiemy ile megapikseli miałyby zawierać. Nadchodzący Galaxy Note ma posiadać przedni aparat o rozdzielczości 3,7MPx.

Nowe urządzenia z tej serii mają zostać zaprezentowane we wrześniu, bieżącego roku. Nie mamy informacji czy będzie to miało miejsce na tegorocznych targach IFA w Berlinie, choć w centrum uwagi będzie Galaxy Note 4.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek