Krzysiek Borek02.02.2015
Samsung zaprasza na Galaxy Unpacked

To pewne – Galaxy Unpacked odbędzie się 1–ego marca, bieżącego roku. Konferencja prasowa Samsunga skupi się na prezentacji Samsunga Galaxy S6 i S Edge. Dowodem na prezentację tego drugiego jest obrazek poniżej, wskazujący na urządzenie z zakrzywionym wyświetlaczem.

Według ostatnich doniesień S6 wyposażony będzie w 5 – calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości QHD. Jego sercem będzie procesor Exynos 7420 z 8 – mio rdzeniowym procesorem i 3GB pamięci operacyjnej (RAM). Na tyle prawdopodobnie znajdziemy czytnik mierzenia tętna i aparat główny z 20MPx matrycą.

SG6

Ramka kolejnej generacji Galaxy S ma być wykonana ze stali nierdzewnej, w przeciwieństwie do modelu Alpha S6 będzie bardziej kompaktowy (wymiary 143.5 x 70.7 x 7.2mm). Wariant S6 z zakrzywionym wyświetlaczem ma być prawdopodobnie nazwany Galaxy S Edge. Na ten moment nie wiemy, czy wyświetlacz będzie zakrzywiony z obu stron. Jednakże ostatnie informacje o patencie na wyświetlacz zakrzywiony z obu stron na to wskazują. Więcej dowiemy się na tegorocznych targach MWC w Barcelonie.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek