Krzysiek Borek14.02.2016
Samsung zaprezentuje coś więcej niż dwa warianty Galaxy S7?

Obecnie oczy wszystkich entuzjastów mobilnej elektroniki są skierowane ku Galaxy S7, który zostanie zaprezentowany 21 lutego bieżącego roku podczas targów Mobile World Congress w Barcelonie, ale wygląda na to, że nie będzie to jedyna nowość pokazana przez lidera rynku mobilnego.

Przecieki z programów do mierzenia wydajności urządzeń mobilnych dają ogląd na potencjalną prezentację Galaxy Taba S3 w dwóch rozmiarach. Dane dotyczyły modelu SM – T819, ale nie można być do końca pewnym, że to Tab S3, chociaż obecnie sprzedawany model ma nazwę kodową SM – T810.

Poza nim pojawiły się również wyniki dla modelu SM – T719, co powinno oznaczać model z 8 – calowym ekranem, ponieważ poprzednik to SM – T710. Jeżeli te plotki się potwierdzą, to znaczy, że Samsung nie stara się o jak najlepsze wykonanie swoich tabletów w porównaniu do Apple.

W aplikacji pojawiła się również specyfikacja techniczna i wygląda na to, że S3 będzie miał ten sam 9,7 – calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2048 × 1536 pikseli, co obecnie sprzedawana S2. Warto nadmienić, że sprzęt jest dostępny w sprzedaży od roku.

Nie mam wątpliwości, że wymagający użytkownicy będą zawiedzeni, chodzą plotki, że tablet zostanie wyposażony w układ scalony Qualcomm Snapdragon 652. Osobiście nie miałem do czynienia ze sprzętem z tym SoC, ale wydaje mi się, że będzie wydajniejsze od Exynosa 5433 zastosowanego w zeszłorocznym modelu.

Źródło: techradar.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek