Michał03.05.2015
Samsung znów kopiuje od Apple – zobacz nową reklamę Galaxy S6 edge

Wczoraj Samsung na swoim kanale YouTube opublikował film, który przedstawia proces tworzenia nowego Samsunga Galaxy S6 edge. Co w tym dziwnego?

Niby nic, ale reklama jest łudząco podobna do ostatniej reklamy Apple, która przedstawia proces tworzenia złotego Apple Watch. Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądają obie reklamy to zapraszamy do obejrzenia poniższych filmów.

Pierwszy z nich przedstawia reklamę Galaxy S6 edge, a drugi Apple Watch Gold.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Lipa

  Ale mi to łudząco podobna reklama, to taj jak by pokazać jak robi żarówki philips a jak osram. Jakoś to zrobić przecież muszą. No chyba ze jabłka robi dobra wróżka na planecie applowo.

 • szemot

  Samsung applowskich fanbojow tak boli że sraczka aż bierze:D:D:D

  • xazar

   nie jestem fanatykiem ani Apple,ani Samsunga.Posiadam obu tych urządzeń i patrząc z punktu technologicznego nigdy Apple nie dorówna Samsungowie.Taki „fanboy”Apple jak Ty,w końcu musi zrozumieć,że wyższość Apple nie jest sprzętowo nad Samsungiem,lecz wyższość iOSu nad Androidem….a to jest tylko kwestują czasu,

 • xazar

  Znawców śmieszy nagonka Apple na Samsunga.Każdy nawet gazda za Podhala wie,że Apple to firma produkująca oprogramowanie,a nie sprzęt! Sprzęt dla Apple produkuje z ponad 23 firm jak Samsung (procesory z serii A9 ), LG (wyświetlacze Retina)…można to uwielokrotnić…i po co ?! przestańcie….tej nagonki,bo Apple idzie na fuzję z Samsungiem o to ubiegał z ponad 5 lat ! Apple może pocałować Samsunga w ręce, gdyby nie ten cholerny Android ! Technologia Kor4anczynka jest o 120 lat do przodu niż Jankesa z USA.