Krystian30.01.2014
Samsung znowu włączył ksero

Regularne oskarżanie Samsunga przez Apple za kopiowanie wszystkiego co możliwe wyraźnie nie robi wrażenia.

Samsung ostatnio przegrał okrągłą sumę miliarda dolarów w sądzie i chyba to dla nich za mało. W nowej wersji swojego oprogramowania, które podobno zostało przepisane (skopiowane) od nowa znajdziemy funkcję S-Voice. Jest to oczywiście próba stworzenia odpowiednika Siri – rzecz jasna działa już znacznie gorzej, a wręcz jest totalnie bezużyteczna.

Jakkolwiek jednak Samsung stworzył dla niej nowy interfejs… który wygląda jak żywcem wyciągnięty z iOS 7. Dla niepoznaki pozbawiono go jednak przezroczystości – co nie dziwi, przy 4K na ekranie animacja mogłaby trochę lagować.

bfniwulcmaivalt

Pozostało nam tylko czekać na wydanie finalnej wersji oprogramowani i sprawdzić, czy rzeczywiście tak to będzie wyglądać. A potem czekamy na pozew.

Źródło: bgr.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_
 • 211200431

  Miejmy nadzieję, że Apple wygra.

  • Andrzej Kosmala

   Nadzieja poszła do grobu ze Stevem Jobsem i z nadejściem Tima Cooke’a czy jak się ten palant nazywa.Akcje Appla poleciały,czy to Wam nie daje do myślenia twardogłowi?

   • Akcje poleciały, wyniki za kwartał rekordowe. Rzeczywiście, Apple upada, śmieszne. Każda firma błaga na kolanach, żeby mieć takie wyniki jak oni.

   • mr_pit

    Dla takich ignorantów jak ty Apple zawsze będzie się kończyć.

    • Andrzej Kosmala

     Jeżeli nie ma Pan odwagi Panie mr_pit występować pod nazwiskiem proszę nie obrażać ludzi.Pana wpisy są agresywne nie tylko w stosunku do mnie.Typowy polski kibol odważny bo z zasłoniętą twarzą.Jestem wielkim fanem Appla ale nie fanatykiem.Konkurencja tylko napędza postęp techniczny.Jeżeli Pan tego nie rozumie to przepraszam,ale Pan jest ignorantem…

 • Andrzej Kosmala

  Apple zachowuje się jak stara rozlazła baba.Jest okradany,wykorzystywany,niedługo opatentuje,że żucie gumy polega na żuciu.Lepiej wydaliby coś bardziej obiecującego niż iPhone 5c.Plastik to ja wolę od Samsunga.Opowiadają o iWatchu a ja już mam taki zegarek od Samsunga.Do większego iPhonea przygotowują się jak człowiek do lotu na księżyc.
  A Wy już przestańcie być stroną propagandową Apple.

  • Strona jest o Apple, więc raczej nie przestaniemy, nam się ich produkty podobają. Zegarek samsunga to dziadostwo, wolę nie używać, niż używać czegoś niedorobionego. 5C został wprowadzony z konkretnych powodów o których pisałem w innym tekście i sprawdził się w tej roli idealnie.

   Wojny patentowe są, bo system jest zły, Apple wykorzystuje to i ma do tego prawo. Zresztą bardzo dobrze, że patentują wszytko i wszystkich potem pozywają. Mają nauczkę jak ich Bill Gates okradł, jak widać wynieśli z tego szkołę.

   • Andrzej Kosmala

    A to przepraszam,myślałem,że hasło tej strony to po prostu dotyczy wiodących technik komputerowych.I nie chodzi o reklamę firmy o jej promocję,marketing.Żeby była jasność u mnie w domu działają 2 ipady (tzw.jedynki),iPhone 4s,ipad Air(genialny),ipad mini i ipad mini retina(nie widzę znaczącej różnicy),McBook Pro 13 oraz mac mini z monitorem Thunderbolt(podstawowy komputer w domu).
    Nie jestem zawodowym komputerowcem ale to prędzej ja miałbym prawo używać ksywy narkoman.