Krzysiek Borek06.07.2015
Schemat iPhone 6S

Od dawna wiemy, że iPhone 6S będzie trochę grubszy od obecnego modelu, potwierdza to również ostatni wyciek informacji, zawierający schemat nadchodzącego smartfona Apple,

Schemat jasno pokazuje, że mamy do czynienia z niemal tą samą konstrukcją, co obecnie, choć różnią się jedynie grubością.

11717246_10100390258063735_1036923982_n

Nadal nie wiemy,dlaczego Apple pokusi się o lekkie pogrubienie nadchodzącego modelu, ale mam na to parę teorii. Jedną z nich jest wyposażenie smartfona w wyświetlacz z Force Touch, co oznacza dodanie nowych komponentów do schludnej w tym momencie konstrukcji. Lepszy aparat również potrzebuje więcej miejsca w obudowie, więc to kolejny powód dla pogrubienia produktu giganta z Cupertino, ewentualnie pozostaje kwestia zaimplementowania baterii o wyższej pojemności.

2015-07-03-17.17.22-1

Tak czy owak, dodatkowe 0,2 mm grubości pozwoli na wiele zmian względem obecnych modeli, co nie przełoży się na ich większą wagę. Reszta zmian zajdzie wewnątrz, możemy spodziewać się 2GB pamięci RAM, procesora Apple A9, a nawet nowego wariantu kolorystycznego (róż). Być może Apple zdecyduje użyć podczas produkcji wytrzymalszego aluminium, ale zanim informacje znajdą swoje potwierdzenie,minie jeszcze sporo czasu.

Źródło: technobuffalo.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
 • Marek

  Ciekawe że jeszcze nikt nie zauważył, że rzut z góry i z dołu są tu identyczne (nawet biorąc pod uwagę amerykańską zasadę rzutowania). To jest oczywiście jakis błąd. Ale na pewno nie jest to oryginalny rysunek.

  • krzysiekb92

   bo na dole jest powiększony, w miejscu, gdzie jest info o grubości? Oczywiście nie musi to być oryginał.

   • Sokol363

    Rzut nie obrazek

 • Blob_

  Moze zrównają obiektyw aparatu z obudowa i usuną te ohydne ramki z tyłu, wtedy kupuję:D jak nie, to niestety czekam do wersji 7! Powstrzymuje mnie tylko design 6 bo bebechy już całkiem spoko bedą 6S :)

 • Sebastian

  wygląda jak by z tył¨miał mieć szklany panel a po bokach aluminiową ramkę :D