Krzysiek Borek26.01.2015
Sennheiser dokłada cegiełkę do modularnego projektu Google

Niedawno odbyła się kolejna konferencja deweloperska związana z modularnym smartfonem Google. Dotyczyły nie tylko kolejnego urządzenia, ale również samych modułów, które trafią do sprzedaży.

Pierwszym modułem jest Amphion, który zostanie wydany we współpracy Sennheisera i Phonebloks. Odpowiada za rejestrację i odtwarzanie dźwięku w wysokiej jakości. Główny producent ma nadzieję, że moduł nie będzie się odznaczał jedynie niecodziennym wyglądem, ale także odpowiednią jakością rejstracji i odtwarzania dźwięku. Amphion będzie niezwykle przydatnym narzędziem dla redaktorów nagrywających wywiadu do późniejszego użytku.

Amp

Zawiera on wszystko , co najlepsze od Sennheisera, dodatkowo będzie zawierał programowalny equalizer. Kolejna część to Proteus, dzieki niej podłączymy 2 pary słuchawek do urządzenia mobilnego. Nie tylko może posłużyć do słuchania muzyki, ale także do nagrywania.

Sennheiser-proteus-module-710x446

Oficjalna sprzedaż modularnego smartfonu Google ruszy niebawem, zanim się to stanie zobaczymy jeszcze wiele przydatnych lub nie modułów. Co sądzicie o podejściu Sennheisera do tematu i czy macie jakiś wymarzony moduł?

Źródło: androidauthority.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek