Wacław Niezgoda01.05.2015
Silnik taptyczny przyczyną opóźnienia dostaw Apple Watch

Apple Watch ma obecnie bardzo odległe terminy dostaw, a pierwsza partia, która trafiła do klientów 24 kwietnia była niewielka. Jeden z elementów odpowiedzialnych za tak małe dostawy smartwatcha jest silnik taptyczny.

The Wall Street Journal poinformował, że nieznana ilość tych układów zbudowana przez AAC Technologies Holding nie dała rady przeżyć testów wytrzymałościowych. AAC jest jednym z dwóch dostawców części do silników taptycznych.

tap

Apple przeniosło przez ten błąd w AAC większość produkcji do drugiego dostawcy, Japońskiej kompanii Nidec Corp. Nie wiadomo jednak jak dużo czasu potrzebują Japończycy na nadrobienie braków w dostawach.

Źródło: appleinsider.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS
  • trace

    bardziej do mnie przemawia Gramin Fenix 3 – 3 miesiące na funkcji zegarka lub CAŁY dzień jako GPS, a nie jak AW ledwo wytrzyma dzień z czego prawie z niego nie korzystając. Praktycznie do samo co mam w przypadku iP5. Gdy siedzę na przeglądarce lub oglądam filmy ledwo zipie już o 15 i trzeba szukać zasilania. A jak tylko dzwonie to około 22 mam jeszcze 15%.