Michał13.08.2014
Siri pomogła ukryć zwłoki człowieka?

Jak podaje huffingtonpost.co.uk Pedro B. z Florydy, który podejrzany jest o zabicie swojego współlokatora w dniu zabójstwa pytał się Siri gdzie można ukryć zwłoki człowieka.

Według najnowszych ustaleń detektywa Matt’a Geockel’a, Pedro w roku 2012 dzieląc pokój ze swoim kolegą zapytał się Siri gdzie może ukryć swojego współlokatora?

„I need to hide my roommate.”

Siri jak to Siri żartobliwie odpowiedziała, jakiego miejsca szuka i zasugerowała, że może to być bagno, jezioro, wysypisko itd.

„What kind of place are you looking for? Swamps. Reservoirs. Metal foundries. Dumps.”

W dalszym świadectwie ustalono, że Pedro tej nocy kiedy zadał to pytanie Siri, 9 razy włączał latarkę w swoim iPhone, a czas jej działania wyniósł 48 min.

New evidence presented Tuesday in the trial of a man accused of killing his roommate showed he apparently asked Siri on his iPhone, “I need to hide my roommate.” Pedro Bravo is accused of killing University of Florida student Christian Aguilar in 2012.

Czy dowody te okażą się na tyle przekonujące aby skazać Pedro? Wyrok w tej sprawie ma zapaść już za kilka tygodni, a tym czasem Siri przestała udzielać odpowiedzi na takie i podobne pytania. Więcej na ten temat możecie dowiedzieć się na stronie – huffingtonpost.co.uk.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz